המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

הסדרי נגישות המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

הצהרת נגישות לאתר

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים נוקט את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013, ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים רבים בהתאמת נגישות האתר כך שגם אדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

נגישות אתר האינטרנט

סעיף 35 לתקנות עוסק בחובת הנגשת אתרי אינטרנט. על פי סעיף זה, אתר אינטרנט המעניק שירות ציבורי או מידע אודות שירות ציבורי, נדרש לעמוד בהנחיות התקן הישראלי לנגישות 5568 של מכון התקנים. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר

באתר זה מבוצעות בימים אלו התאמות נגישות קפדניות הכוללות בין היתר מימוש סמנטי ואינפורמטיבי עבור טכנולוגיות מסייעות, ניווט והפעלה באמצעות מקלדת, התאמות צבעים וכן הוספת תוויות עזר והנחיות בטפסים - כל זאת על מנת לעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013, בהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

כיצד עובדת התאמת הנגישות באתר?

באתר קיים תפריט נגישות. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

התאמות הנגישות שבוצעו באתר:

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות

אשר מויאל, מנהל תפעול
טלפון 03-6000800 שלוחה 158
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
רח' בן גוריון 26, רמת-גן
asher@clb.ac.il

המרכז האקדמי