תפריט נוסף

בתעשיית ההיי-טק נוהגים לכנות את המאה הנוכחית בשם Big Data, כלומר כמויות מידע עצומות שקיימות במאגרי הנתונים שיש לנתחם. תוקפת ה Big  Data הביאה איתה אתגרים חדשים בניתוח נתונים וקבלת החלטות עסקיות. יותר ויותר מתברר כי פתרונות לאתגרים אלו דורשים תחכום חישובי וידע סטטיסטי נרחב ומכאן גם הדרישה המוגברת למומחים הן בתעשייה והן בפיתוח  בעלי ידע במערכות מידע שמסוגלים לנתח Big Data. בכל היבט של החיים המודרניים, החל ממסחר אלקטרוני ורשתות חברתיות וכלה במחקר מדעי וכלכלי, נאספת כמות אדירה של מידע מפורט. מדעני הנתונים מתרגמים את מאגרי המידע הענקיים האלה לידע. הצפי הוא שיהיה מחסור ניכר במומחים בתחום זה בתעשייה שיימשך בעשור הקרוב לכל הפחות. המרכז האקדמי למשפט ועסקים מציע תוכנית בוגר במערכות מידע המיועדת להכשיר את בוגריה בדיוק לצורך זה תוך מתן יתרון לבוגריה בתחום הBig data  בפרט ובמדע הנתונים בכלל זאת ע"י תוכנית יישומית ופרקטית שמכניסה את הסטודנטים צעד צעד לעולם מערכות המידע ומדע הנתונים. זאת, תוך הקפדה על כך שהתרגולים יתקיימו בקבוצות קטנות ובכיתות ממוחשבות  כדי לאפשר הוראה איכותית המבוססת על היכרות אישית של המרצה והמתרגל עם הסטודנט. כמו כן הסטודנטים במהלך לימודיהם יזכו לשיתופי פועלה בחברות ההייטק והתוכנה המובילות בישראל בתחום ה big data כחלק מתוכנית הלימודים.

ייחודה של התכנית מתבטא במיקוד המושכל ב-3 מישורים:

  • Big Data עם ממשק לעולם העסקים – כחלק מתכנית הלימודים, הסטודנטים ישתפו פעולה עם חברות ההייטק והתוכנה המובילות בישראל בתחום התוכנה, מערכות המידע וה Big Data.
  • יזמות עסקית– לצד ניהול ופיתוח מערכות מידע, לסטודנטים תינתן האפשרות בהקמת חברת סטרט-אפ בתחום מערכות המידע בכלל  והבינה העסקית בפרט. כמו כן, הם יוכשרו בתחום יזמות עסקית ודיני הייטק, וירכשו כלים שיעצימו את חיוניותם העסקית במסגרת היזמות והחדשנות הישראלית.
  • יחס אישי– הקורסים מועברים בכיתות ממוחשבות, בקבוצות קטנות המאפשרות הוראה איכותית, שמתאפיינת בהיכרות אישית של המרצים והמתרגלים עם כל הסטודנטים.
פרסום 25/04/2018 10:51:50
Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

Y&A בניית אתרים | איפיון Pitangoux UI/UX