תפריט נוסף

המרכז האקדמי הוקם ברוח של חדשנות, מתוך ראיה גלובלית של אתגרי המאה ה-21, הוא פועל כבר למעלה מ-25 שנים, ולומדים בו בכל שנה כ-2,800 סטודנטים. הנהלת המרכז והסגל הרחב גאים להמשיך להוביל קדימה את המוסד שהפך מוכר ומוערך הן באקדמיה, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי.

במרכז האקדמי למשפט ולעסקים פועלות הפקולטות למשפטים, מנהל עסקים, מדעי המחשב, מערכות מידע, פסיכולוגיה ומנהל מערכות בריאות.

ראשי 7

ממוקדים בהצלחה שלך

השאיפות שלך הן מהיום השאיפות שלנו. במרכז האקדמי תקבל את כל הכלים ואת כל התנאים להגשים אותן עם אקדמיה עכשווית, דינמית, גמישה – שמבינה את הצרכים שלך ומתכווננת אליך. זה מתבטא בשיטות לימוד מתקדמות, ביחס אישי לכל סטודנט וסטודנט ובמרצים שהם לא רק מקור ידע, אלא יותר מקור השראה. אם אתה יודע לאן אתה רוצה להגיע, אנחנו יודעים איך לקחת אותך לשם.

דבר הנשיא

שוק ההשכלה הגבוהה במאה העשרים ואחת עובר תהליכי שינוי דרמטיים: הוא גלובלי יותר, מקצועי יותר, והשמתי יותר. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוא מוסד אקדמי מחקרי מוביל, המבין כי המציאות השתנתה - "הגבינה זזה" – ומתאים את האקדמיה לעולם המורכב והמתוחכם שאנו חיים בו כיום. אנחנו מוסד גלובלי, המכשיר עורכות דין, אנשי עסקים ורואות חשבון בעלי מחויבות חברתית לאתגרים של המאה העשרים ואחת.

תמונה של פרופ’ משה כהן-אליה

פרופ’ משה כהן-אליה, נשיא

גלובלי יותר

כבר נאמר כי "מאבק בגלובליזציה כמוהו כמאבק בחוקי הגרביטציה." המרכז האקדמי למשפט ולעסקים לוקח את הגלובליזציה ברצינות ומתאים את ההשכלה הגבוהה בישראל למציאות המשתנה הזו. אנחנו מציעים עושר של קורסים בשפה האנגלית הנלמדים בקמפוס שלנו. אנחנו שולחים את הסטודנטים שלנו ללמוד קורסים ולהשתתף בתכניות מיוחדות באוקספורד, בפריז, בהרווארד, בווינה, ובשנחאי. אנחנו מציעים לתלמידינו עושר של אפשרויות בתכניות חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות מארצות הברית, ופותחים גם את הדלת לכיוון סין והמזרח הרחוק. אנחנו הראשונים בישראל שמציעים תכנית דו-לשונית במשפטים לדוברי אנגלית, מתוך מטרה לשלבם גם בשוק הישראלי. מתקיימים אצלנו כנסים וסדנאות חוקרים בינלאומיות מרובים. בקיצור, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוא זירה אינטלקטואלית, מחקרית וגלובלית שוקקת.

 

קרא עוד

חדשות ארועים

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה