תפריט נוסף

המרכז האקדמי הוקם ברוח של חדשנות, מתוך ראיה גלובלית של אתגרי המאה ה-21, הוא פועל כבר למעלה מ-20 שנים, ולומדים בו בכל שנה כ-2,000 סטודנטים. הנהלת המרכז והסגל הרחב גאים להמשיך להוביל קדימה את המוסד שהפך מוכר ומוערך הן באקדמיה, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי.

במרכז האקדמי למשפט ולעסקים פועלות הפקולטה למשפטים לצד הפקולטה למנהל עסקים, ובמסגרתן מתקיימים החוג למשפטים, החוג למנהל עסקים והחוג לחשבונאות.

ראשי 7

Think Global והכול אפשרי

בעולם בו המידע זמין ונגיש לכל, בו אנשים גולשים וירטואלית ופיזית לקצוות תבל וסחורות מועברות במהירות בין חלקי הכדור, המרכז האקדמי מחויב להכשיר את תלמידיו להצליח בהתמודדות עם אתגרי עולם גלובלי, מתפתח ותחרותי ולעודד מנהיגות עסקית, כלכלית וחברתית חדשה. המרכז האקדמי מארח מדי שנה סדנאות חוקרים בינלאומיות, משתף פעולה עם אוניברסיטאות רבות בעולם ועם חוקרים מובילים בארץ בכתיבה ועריכה של כתבי עת אקדמיים ומפעיל קורס קיץ רב לאומי באוקספורד. הגישה הגלובלית של המרכז האקדמי מאפשרת לסטודנטים חופש מחשבתי וביטחון ביכולותיהם וכישוריהם להשתלב בתחומם בכל עמדה ותפקיד אשר עולם התעסוקה המודרני מזמן.

דבר הנשיא

שוק ההשכלה הגבוהה במאה העשרים ואחת עובר תהליכי שינוי דרמטיים: הוא גלובלי יותר, מקצועי יותר, והשמתי יותר. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוא מוסד אקדמי מחקרי מוביל, המבין כי המציאות השתנתה - "הגבינה זזה" – ומתאים את האקדמיה לעולם המורכב והמתוחכם שאנו חיים בו כיום. אנחנו מוסד גלובלי, המכשיר עורכות דין, אנשי עסקים ורואות חשבון בעלי מחויבות חברתית לאתגרים של המאה העשרים ואחת.

פרופ’ משה כהן-אליה, נשיא

גלובלי יותר

כבר נאמר כי "מאבק בגלובליזציה כמוהו כמאבק בחוקי הגרביטציה." המרכז האקדמי למשפט ולעסקים לוקח את הגלובליזציה ברצינות ומתאים את ההשכלה הגבוהה בישראל למציאות המשתנה הזו. אנחנו מציעים עושר של קורסים בשפה האנגלית הנלמדים בקמפוס שלנו. אנחנו שולחים את הסטודנטים שלנו ללמוד קורסים ולהשתתף בתכניות מיוחדות באוקספורד, בפריז, בהרווארד, בווינה, ובשנחאי. אנחנו מציעים לתלמידינו עושר של אפשרויות בתכניות חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות מארצות הברית, ופותחים גם את הדלת לכיוון סין והמזרח הרחוק. אנחנו הראשונים בישראל שמציעים תכנית דו-לשונית במשפטים לדוברי אנגלית, מתוך מטרה לשלבם גם בשוק הישראלי. מתקיימים אצלנו כנסים וסדנאות חוקרים בינלאומיות מרובים. בקיצור, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוא זירה אינטלקטואלית, מחקרית וגלובלית שוקקת.

 

קרא עוד

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

Y&A בניית אתרים | איפיון Pitangoux UI/UX