סטודנטים מרימים ידיים
תפריט נוסף

הצטרפות לארגון הבוגרים

הבית האקדמי שלך, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, גאה להשיק את ארגון הבוגרים. החזון שלנו הוא לייצר רשת (networking) של בוגרים מעולמות המשפטים, העסקים והחשבונאות, שיסייעו אחד לשני בקשרי עבודה, חברה, ואקדמיה – הן במישור המקומי והן במישור הגלובלי.

המרכז האקדמי נמצא בימים אלו בתנופת פיתוח. אנחנו מקימים בימים אלו את בית הספר לשוק ההון ולבנקאות, ומציעים תואר שני בתחום. אנחנו מציעים תואר שני במשפטים ותואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים. בנוסף אנחנו מתרחבים לעולמות הטכנולוגיה ומתכוונים להציע בעתיד הקרוב תכניות אקדמיות בתחום מדעי המחשב ומערכות מידע. בנוסף, הקמנו את בית הספר לתלמידי חו"ל, במסגרתו אנחנו מציעים שלל של תכניות בשפה האנגלית במשפטים ובמנהל עסקים; כמו גם את היחידה להכשרת מנהלים.

 

לאחרונה השקנו את ארגון הבוגרים ואני קורא לך להירשם ולקחת חלק בפעילותו. ארגון הבוגרים נועד לשמור על הקשר בינכם ולאגד אתכם כחלק מקהילת בוגרים הגאים במקום בו למדו, לדווח לכם על חדשות בקרב בוגרינו, לשתף אתכם באירועים וכנסים שמקיימת המכללה, להדק את הקשר בין הבוגרים לסטודנטים ולחשוף אתכם למקומות עבודה ולמשרות חדשות.

 

כצעד פתיחה משמעותי אני מזמין אותך להצטרף לארגון בוגרי המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

אני מזמין אותך גם לבקר בדף הפייסבוק שלנו.

 

פרויקט הליווי לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין

הצלחת בוגרינו בבחינות ההסמכה היא מטרה שאנו שותפים לה ורוצים לקדמה ככל שניתן.

החל ממועד מאי 2013 אנו מעניקים לבוגרינו אשר ניגשים בפעם הראשונה למבחני ההסמכה של לשכת עורכי הדין, ליווי צמוד של עו"ד למשך כל תקופת הלימוד לבחינה.

פרויקט הליווי מסובסד באופן מלא על ידי המרכז האקדמי ובמסגרתו אנו "מצמידים" לכל בוגר אשר ניגש בפעם הראשונה, עו"ד מנוסה צמוד אשר מעניק לו בתקופת  הלימוד העצמית (חודשיים וחצי עובר לבחינה) תמיכה מקצועית, טכנית ומנטלית ולמעשה אותו עו"ד מהווה עבור כל בוגר מעין "גלגל הצלה" בתקופה לא פשוטה זו.

הח"מ אשר עומדת בראש הפרויקט וצוות המלווים עושים לילות כימים על מנת לסייע לבוגרינו לצלוח את התקופה המכריעה והלא פשוטה.

ניסיון העבר ומכתבי התודה שאנו מקבלים מבוגרינו מלמדים על כך שמי שבוחר לשתף פעולה עם עורך הדין המלווה ונרתם בחודשים אלו אך ורק ללימוד אינטנסיבי ומעמיק, עובר את הבחינה בהצלחה.

* יובהר בזאת כי פרויקט הליווי של המרכז האקדמי אינו בשום צורה תחליף לקורס הכנה למבחני הלשכה, לרכישת ערכת לימוד וללמידה עצמית בבית.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לעו"ד יעל סנאי, רכזת פרויקט הליווי:

מייל: snai@clb.ac.il

בהצלחה רבה

יעל סנאי, עו"ד
רכזת פרויקט הליווי

הבוגרים שלנו

עו”ד לירון גרטי
עו”ד לירון גרטי
בוגרת תואר במשפטים
“המרכז האקדמי פתח בפני את האפשרות לקחת חלק בכתב העת היוקרתי והמרתק בהוצאת אוניברסיטת ברקלי העולמית בשם “Law and Ethics of Human Rights” בנושא זכויות אדם. כחברת מערכת זכיתי להיות נוכחת בכנס חוקרים בהשתתפות פרופסורים ואנשי אקדמיה מהמוסדות המובילים בעולם. הייתה זו חוויה אינטלקטואלית יוצאת דופן שהפרתה את החשיבה וההתייחסות…
עינת יוגב
עינת יוגב
בוגרת (מצטיינת) תואר במנהל עסקים
"אני חייבת תודה גדולה למרכז האקדמי - בזכותם אני מי שאני היום! בית הספר למנהל עסקים אפשר לי ליזום ולהתפתח לכיוונים חדשים שלא היו בני השגה בשבילי בעבר. למדתי להתבונן על עולם העסקים בראיה רחבה ויעילה יותר. אני מרגישה שהכלים וההשכלה שרכשתי הינם כלי עבודה חיוניים לחיים."

חדשות וארועים

[ninja_forms id=3]

תפריט נגישות

העתיד שלך נמצא במרחק
שיחת טלפון אחת!