תפריט נוסף

שוק ההשכלה הגבוהה במאה העשרים ואחת עובר תהליכי שינוי דרמטיים: הוא גלובלי יותר, מקצועי יותר, והשמתי יותר. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוא מוסד אקדמי מחקרי מוביל, המבין כי המציאות השתנתה – "הגבינה זזה" – ומתאים את האקדמיה לעולם המורכב והמתוחכם שאנו חיים בו כיום. אנחנו מוסד גלובלי, המכשיר עורכות דין, אנשי עסקים ורואות חשבון בעלי מחויבות חברתית לאתגרים של המאה העשרים ואחת.

גלובלי יותר

כבר נאמר כי "מאבק בגלובליזציה כמוהו כמאבק בחוקי הגרביטציה." המרכז האקדמי למשפט ולעסקים לוקח את הגלובליזציה ברצינות ומתאים את ההשכלה הגבוהה בישראל למציאות המשתנה הזו. אנחנו מציעים עושר של קורסים בשפה האנגלית הנלמדים בקמפוס שלנו. אנחנו שולחים את הסטודנטים שלנו ללמוד קורסים ולהשתתף בתכניות מיוחדות באוקספורד, בפריז, בהרווארד, בווינה, ובשנחאי. אנחנו מציעים לתלמידינו עושר של אפשרויות בתכניות חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות מארצות הברית, ופותחים גם את הדלת לכיוון סין והמזרח הרחוק. אנחנו הראשונים בישראל שמציעים תכנית דו-לשונית במשפטים לדוברי אנגלית, מתוך מטרה לשלבם גם בשוק הישראלי. מתקיימים אצלנו כנסים וסדנאות חוקרים בינלאומיות מרובים. בקיצור, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוא זירה אינטלקטואלית, מחקרית וגלובלית שוקקת.

מקצועי יותר

מקצוענות עבורנו איננה כרוכה רק ברכישת ידע טכני במשפטים, בניהול, או בחשבונאות. מקצוענות במובן העמוק של המילה מבטאת מחויבות כלפי הקהילה, המאפשרת לנו, אנשי המקצוע, לשגשג. אנחנו מחנכים את הסטודנטים שלנו לתת לחברה משהו בתמורה. לכן הקמנו במרכז האקדמי את אחד ממערכי הקליניקות הטובים בישראל. בפקולטה למשפטים פועלות קליניקות שחוללו שינויים חברתיים משמעותיים. כך למשל, בשנת 2009 בית המשפט העליון פסל חוק המפריט את בתי הסוהר בישראל בעקבות עתירת המרכז האקדמי, ובשנים האחרונות פסל עוד שני חוקים בעקבות עתירת קליניקת ההגירה שלנו. מהפכת הקליניקות הגיעה גם לפקולטה למינהל עסקים. לצד הקליניקה לעסקים קטנים הפועלת בפקולטה תחל לפעול החל משנת הלימודים תשע"ו קליניקה ליזמות סביבתית, הזוכה לתמיכה של קרן יד הנדיב. הקליניקות מעניקות לסטודנטים שלנו לא רק ידע פרקטי אלא מטפחות בקרבם גם מחויבות לאינטרס הציבורי ולערכים חברתיים.

אנחנו מעניקים עושר של כלים מקצועיים באמצעות מועדון דיבייט, מועדוני מנהלים, מפגשים של סטודנטים מצטיינים עם עורכי דין גלובליים. השילוב בין הידע המקצועי ברמה גבוהה, חשיפה לעולם הכנסים, והערכיות המקצועית, מכינים את הבוגרים שלנו היטב לאתגרי השוק העכשוויים.

השמתי יותר

הסטודנטים של המאה העשרים ואחת מצפים, ובצדק, לא רק להשכלה אקדמית ברמה גבוהה אלא גם כי המוסד האקדמי שבו הם לומדים יסייע להם להשתלב בשוק העבודה. המרכז האקדמי ולמשפט ולעסקים מייחס חשיבות רבה להשתלבות בוגריו בשוק העבודה. מחלקה מיוחדת במרכז האקדמי פועלת ללא לאות כדי לסייע לבוגרים שלנו להיחשף בפני מעסיקים. כך, הסטודנטים שלנו מן הפקולטה למשפטים משתלבים במשרדי עורכי הדין הפרטיים המובילים בתל אביב, בעמדות מפתח בפרקליטות המדינה, ובארגוני המגזר השלישי; בוגרי הפקולטה למשפטים נמנים בשלישיה המובילה בישראל ברמת ההשתכרות שלהם בחלוף שנתיים מתום התואר שלהם; ובוגרי החוג לחשבונאות עוברים בהצלחה מרובה את בחינות ההסמכה למועצת רואי החשבון.

אז הנה: אנו מציעים לכם את כל התנאים להצלחה אקדמית ומקצועית. אנו מציעים את ההזדמנות לרכוש ידע וכלים מקצועיים, המאפשרים להשתלב בעולם גלובלי ההופך מתוחכם יותר ויותר. כל זאת, אנו מציעים, תוך שילוב בחיים סטודנטיאליים עשירים כפי שרק אזור תל אביב רבתי יודע להציע: המרכז האקדמי שלנו בנוי בדגם של מוסדות אורבניים מובילים בעולם, כמו NYU בניו יורק, או ה-London School of Economics במרכז לונדון. אנחנו ממוקמים בלב גוש דן, לצד המרכז הפיננסי של מדינת ישראל ופארק הירקון של תל אביב, ועם קשרים ענפים לעולם העשייה המקצועית. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו לחוויה אקדמית ומקצועית מרתקת.

בברכה,

פרופ' משה כהן-אליה
נשיא

פרסום 06/12/2017 2:38:21
Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה