קהילה
תפריט נוסף

ממוקדים בהצלחה שלך

העשור האחרון הביא לפתחנו כחברה וכבני אדם פרטיים אתגרים רבים המחייבים האצה ומיקסום של הכישורים האישיים כדי לפלס את הדרך להצלחה. כשהתחרות על כל מקום עבודה פנוי הולכת ומתעצמת, כאשר המחיה הולכת ונעשית יקרה יותר, כאשר השאיפות להצלחה פיננסית בארץ ובעולם מאמירות, אנו במרכז האקדמי למשפט ולעסקים רואים כערך עליון את הקניית הכלים הנדרשים להצלחה ועוסקים באורח קבע בפיתוח תוכניות מקיפות לקידום הצלחת הסטודנטים, גם בזמן הלימודים במרכז האקדמי וגם לאחר מכן, כאשר הם עוזבים את הקן הבטוח ונכנסים אל העולם התחרותי כאנשי עסקים או כשכירים בחברות הגדולות ביותר במשק. רמת הלימודים הגבוהה הינה פועל יוצא של החיבור בין מרצים איכותיים ושיטות לימוד מתקדמות. תכנית הלימודים ממוקדת בליבה ובמקצועות הרלוונטיים. בהתאם לכך, היא מאפשרת לסטודנטים להתקדם בצורה מהירה, וללמוד באופן פרקטי ומכוון מטרה מבלי לבזבז את זמנם. הגמישות היא חלק בלתי נפרד מהתכנית והיא משתקפת במערכת שעות גמישה ונוחה, המאפשרת לסטודנטים לשלב עבודה ולימודים. המרצים מכירים כל סטודנט וסטודנטית באופן אישי ומקיימים עימם תקשורת ישירה ובלתי אמצעית. כמו כן, בהכירם היטב גם את דרישות שוק העבודה, הם מקנים מעבר לתיאוריות גם פרקטיקה שעשויה לסייע בהתנעת הקריירה האישית של כל אחד ואחת. האפקטיביות מתורגמת למבחן התוצאה – מעל 85% מתלמידי המרכז האקדמי משתלבים בהצלחה בשוק העבודה. תכנית הלימודים החדשנית היא תכנית האימונים המוצלחת ביותר שניתן לעבור כדי להשיג את המטרה: השתלבות מיטבית של הבוגרים בעולם האמיתי.

תמונה של המרכז האקדמי shadow

Think Global והכל אפשרי

בעולם בו המידע זמין ונגיש לכל, בו אנשים גולשים וירטואלית ופיזית לקצוות תבל וסחורות מועברות במהירות בין חלקי הכדור, המרכז האקדמי מחויב להכשיר את תלמידיו להצליח בהתמודדות עם אתגרי עולם גלובלי, מתפתח ותחרותי ולעודד מנהיגות עסקית, כלכלית וחברתית חדשה. המרכז האקדמי מארח מדי שנה סדנאות חוקרים בינלאומיות, משתף פעולה עם אוניברסיטאות רבות בעולם ועם חוקרים מובילים בארץ בכתיבה ועריכה של כתבי עת אקדמיים ומפעיל קורס קיץ רב לאומי באוקספורד. הגישה הגלובלית של המרכז האקדמי מאפשרת לסטודנטים חופש מחשבתי וביטחון ביכולותיהם ובכישוריהם להשתלב בתחומם בכל עמדה ותפקיד אשר עולם התעסוקה המודרני מזמן.

מדוע ללמוד אצלנו? shadow

לימודים היברידיים

הלימודים ההיברידיים, הופכים את חווית הלמידה של הסטודנט לחוויה מיוחדת. מתאימה לכל מי שרוצה לשלב בין העולמות של האון ליין והפרונטלי, אפשרות ללמוד מכל מקום בעולם, יחד עם אפשרות להגיע למרכז האקדמי לפגוש את המרצה פנים אל פנים.

shadow

ללמוד מהטובים ביותר

סגל המרכז האקדמי רכש את הכשרתו באוניברסיטאות הטובות בעולם, לרבות באוניברסיטאות ברקלי, סטנפורד, קולומביה, NYU ושיקגו. סגל המרכז האקדמי מביא עמו את המיטב שבהכשרה העדכנית בתחום המשפטים, מנהל העסקים והחשבונאות. המרצים שלנו מביאים עמם רמה גבוהה של מחויבות ונכונות להקדיש זמן ותשומת לב לסטודנטים.

ידיים אוחזות בגלובוס shadow

מובילים ברמת השכר של בוגרים

סקר דה-מרקר קבע כי מבין כל הפקולטות למשפטים בארץ, בוגרי המרכז האקדמי למשפט ולעסקים נמצאים בשלישייה הראשונה של בוגרים מובילי שכר במשפטים, וזאת לאחר שנתיים מתום לימודיהם.

מדוע ללמוד אצלנו? shadow

מובילים בהוראה!

מרצי המרכז האקדמי נמצאים בשלישיה המובילה של המוסדות בישראל באיכות ההוראה כבר שלוש שנים ברציפות, וזאת לפי נתוני סקר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל.

מדוע ללמוד אצלנו? shadow

המרכז האקדמי בין הפקולטות למשפטים הטובות בישראל

דירוג פורבס מיקם את הפקולטה למשפטים של המרכז האקדמי בין הפקולטות למשפטים היוקרתיות בישראל. בבחינות ההסמכה לשנת 2019, למעלה ממחצית הסטודנטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים שניגשו בפעם הראשונה עברו את הבחינה בהצלחה.

מדוע ללמוד אצלנו? shadow

משפיעים על עתיד החברה בישראל ובעולם

"זהו פסק הדין החשוב בתולדות ישראל והוא תקדימי אף ברמת עולמית" (Ynet). אנו המוסד האקדמי הראשון שזכה לקבל את פרס "גורני", על ניצחונם של הסטודנטים והמרצים מחטיבת זכויות האדם בעתירתם לבג"ץ, כנגד חוק הכנסת אשר אפשר הפרטת בית כלא בישראל.

מדוע ללמוד אצלנו? shadow

רמת מחקר מהגבוהות בארץ

כתב העת הבינלאומי של המרכז האקדמי Law and Ethics of Human Rights מדורג שני במדד האימפקט פקטור (מדד לאיכות כתבי עת מדעיים) מתוך 595 כתבי עת בינלאומיים לא אמריקאים בעולם. הסטודנטים המצטיינים שלנו נמנים עם חברי מערכת כתב העת היוקרתי.

מדוע ללמוד אצלנו? shadow

לימודים בלב גוש דן

קמפוס המרכז האקדמי שוכן במבנה מודרני בלב המטרופולין של תל-אביב וממוקם בצמוד למרכזי העסקים והמסחר העיקריים של מדינת ישראל, בסמיכות למוסדות המשפט המרכזיים ועל צירי התחבורה הראשיים של המדינה. מגוון רחב של מרכזי תרבות, בילוי וקולינריה תל אביביים ממתינים לסטודנטים שלנו במרחק דקות בודדות מכיתות הלימוד.

מדוע ללמוד אצלנו? shadow
Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

תפריט נגישות

העתיד שלך נמצא במרחק
שיחת טלפון אחת!

Fields marked with an * are required