רובנו נמצאים במקום יחסית דומה במקום העבודה: מרוצים (פחות או יותר) מהתפקיד שלנו, אבל שואפים להתקדם במעלה הפירמידה ולכבוש יעדים חדשים, לפתח את הקריירה ולהגשים את עצמנו.

אך על מנת להתקדם בסביבה הארגונית של ימינו, עלינו להצטייד בכלים הנכונים ובידע הרלוונטי ביותר, שיסייעו לנו להתקדם לאתגרים חדשים.

 תכנית ללימודי תואר שני שתוביל אתכם לקידום הבא

אחרי שנים רבות בהן תואר שני במנהל עסקים היה האפשרות הפופולארית ביותר עבור מי שרוצה להתקדם בעולם העסקים ובשוק העבודה, הגיע הזמן להכיר את התוכנית החדשה לתואר שני בלימודי משפט (ללא משפטנים), של המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן.

הפעילות של ארגונים ועסקים בשוק הגלובלי של ימינו כוללת היבטים משפטיים רבים, כך שהתכנית מקנה את הכלים הרלוונטיים ביותר עבור מי שרוצה לשפר את היכולות בתפקיד הנוכחי שלו, ולהקים את התשתית לתפקיד הבא.

תכנית הלימודים, הפונה לבוגרי תואר ראשון מכל התחומים, נבנתה מתוך מטרה להעצים את הידע המשפטי של הסטודנטים באשר לתפקידו של המשפט בחיי החברה והכלכלה – בישראל ובעולם כולו – והשפעתו על תהליכים חברתיים, פוליטיים, ציבוריים, כלכליים ועסקיים. בנוסף, מטרת התוכנית היא להכשיר את הסטודנטים למשרות ותפקידים שאינם משפטיים בהכרח, אך יש בהם ממשק עבודה משמעותי עם עולם המשפט ועריכת הדין.

התכנית כוללת שלושה מסלולי התמחות, בהתאם לתואר הראשון שאותו למד הסטודנט: משפט מסחרי-עסקי (עבור בוגרי כלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות); משפט וחברה או משפט פלילי וקרימינולוגיה (עבור בוגרי מדעי החברה והרוח). מסלול ההתמחות במשפט פלילי וקרימינולוגיה הוא בלעדי למרכז האקדמי למשפט ומנהל עסקים ברמת גן.

לוח הזמנים של התכנית גובש באופן המתאים לאנשים עובדים, כך שהתכנית נמשכת שנת לימודים אחת והלימודים מתקיימים בשעות אחר הצהריים וימי שישי.

 יוצרים יתרון יחסי בסביבה תחרותית

כמות העובדים המתקדמים בכל הארגון היא מוגבלת מאוד, והתחרות על הקידום הבא היא קשה ומאתגרת. עובדים אשר לא רוכשים את היכולות או הידע הנכונים על מנת לזכות בקידום מקצועי – דורכים במקום. אם תביטו סביבכם, תגלו שאלו שמתקדמים במעלה הפירמידה ומשדרגים לעצמם את הקריירה, הם אנשים שמרחיבים את האופקים ויוצאים מאזור הנוחות שלהם, ומבינים שידע זה כוח. ואם ידע זה כוח, ידע במשפטים הוא כוח כפול.

בוגרי התוכנית אמנם לא יכולים לעסוק בעריכת דין (אם כי יוכלו להשלים במתכונת מקוצרת תואר ראשון מלא במשפטים), אך הם רוכשים לעצמם ידע קריטי לפעילות של ארגון במאה ה-21, ויוצרים יתרון משמעותי מול העמיתים לעבודה.

לימודים בלב גוש דן, באחד המוסדות המוכרים והמוערכים במשק הישראלי

התכנית לתואר שני בלימודי משפט (ללא משפטנים) היא התכנית החדשה ביותר מתוך מגוון המסלולים והתארים הנלמדים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן. המרכז האקדמי פועל כבר למעלה מ-20 שנים, והוא הוקם ברוח של חדשנות, מתוך ראייה גלובלית של אתגרי המאה ה-21. בכל שנה לומדים במרכז האקדמי כ-2,000 סטודנטים, והוא הפך במהלך השנים למוכר ומוערך באקדמיה, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי גם יחד. מדובר במוסד שאף שהוא פרטי הוא מוסד מחקרי במתכונת אוניברסיטאית.

סגל המרצים במרכז האקדמי רכש את השכלתו והכשרתו במיטב האוניברסיטאות בעולם, לרבות באוניברסיטאות ברקלי, סטנפורד, קולומביה NYU ושיקגו, וועם שורות נמנים אנשי אקדמיה ובעלי ניסיון מעשי במשק הגלובלי.

המרכז נוקט בגישה גלובלית כלפי מחקר, לימודים ותעסוקה, ולכן הוא מארח מידי שנה סדנאות חוקרים בין-לאומיות, משתף פעולה עם אוניברסיטאות רבות בעולם ובארץ, ואף מציע קורסי קיץ בין-לאומיים בפריז, אוקספורד וברלין. הגישה הגלובלית של המרכז האקדמי מעניקה לסטודנטים חופש מחשבתי וביטחון ביכולת שלהם ובכישורים שלהם להתקדם לכל עמדה ותפקיד בעולם התעסוקה המודרני.

קמפוס המרכזי האקדמי שוכן במבנה מודרני בלב המטרופולין של תל אביב, בצמוד למרכזי עסקים, מסחר ומוסדות משפט, ועל צירי התחבורה הראשיים של ישראל, מה שמבטיח גישה נוחה במיוחד עבור מי שמגיע ללמוד בקמפוס.

אם כן, עבור כל מי שרוצה לקדם את הקריירה שלו, מומלץ להצטרף לתכנית ללימודי תואר שני למשפט ללא משפטנים, במרכז האקדמי למשפט ומנהל עסקים ברמת גן. תואר שני בזמנים המותאמים לאנשים עובדים, המעביר ידע רלוונטי מתמיד עבור העולם הארגוני של היום, ואשר נותן לבוגרים את הכלים להתקדם בסולם הדרגות ולהגשים את עצמם בשוק העבודה המקומי והגלובלי.