המאה ה-21 התחילה רק לפני 19 שנים, אבל כמויות המידע המיוצרת בה מדי שנה הן כפולות ומכופלות ממה שנוצר מסך כל השנים לפניה. אתר Forbes מפרסם כי **מדי דקה** משתמשי סנאפצ'ט משתפים 527,760 תמונות ואלה באינסטגרם מעלים 46,740 תמונות חדשות, צופי יוטיוב צופים 4,146,600 מיליון סרטונים ו-456,000 ציוצים חדשים עולים לטוויטר. זה כולה 60 שניות!

מכיוון שכמות המידע המיוצרת כיום היא בלתי נתפסת, הוא מציף אותנו ואנחנו כמעט טובעים בו מבלי להשתמש בו לדברים חיוניים בעתיד. רק כמעט, כי יש מומחים שהתפקיד שלהם הוא להפוך את כל המידע הזה למשהו שימושי שיסייע לנו להתמודד עם העתיד, ובעיקר עם הסכנות בו, כמו משברים פיננסיים ואפילו התפרצות מגיפות קטלניות. המצב הזה לא הולך להשתנות בקרוב ולכן דרושים בדחיפות עוד ועוד מומחים שיפיקו נתונים חיוניים מכל המידע הזה. המשכורות ותנאי התעסוקה ייראו בהתאם, וגם ההשפעה שלהם על העולם.

זו הסיבה שהמרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת-גן יצר מסלול לימוד חדש ואטרקטיבי, שיהפוך אתכם למומחי מערכות מידע וביג דאטה תוך 3 שנים בלבד, עם אפשרות השמה מובטחת בסוף התואר, ומלגות לימוד שיכולות להגיע עד ל-50% משכר הלימוד.

כשהביקוש עולה על ההיצע – המשכורת עולה בהתאם

מה כולל תואר במערכות מידע של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן?

הסטודנטים במסלול הלימודים במערכות מידע ילמדו כיצד להתמודד עם כמה מהאתגרים הגדולים ביותר כיום: ניתוח נתונים, קבלת החלטות עסקיות על פי נתונים אלה, ומתן פתרונות יעילים לבעיות שונות באמצעות ידע סטטיסטי נרחב וחישובים מתוחכמים. מעל לכל, התואר הזה ילמד אותם כיצד לתרגם את מאגרי המידע האינסופיים כיום לידע טהור וחיוני. לא רע עבור אנשים שרק לפני כמה שנים חזרו מהטיול הגדול אחרי הצבא.

התכנית למערכות מידע וביג דאטה של המרכז האקדמי ברמת גן מועברת בצורה חכמה ופרקטית: התרגולים בתואר מתקיימים בקבוצות קטנות כדי לאפשר הוראה איכותית המבוססת על היכרות אישית של המרצה והמתרגל עם הסטודנטים.

לצד ניהול ופיתוח מערכות מידע, לסטודנטים תינתן האפשרות בהקמת חברת סטרט-אפ בתחום מערכות המידע בכלל והבינה העסקית בפרט, וכן הזדמנות ייחודית לעבור התמחות בחברות ההייטק והתוכנה המובילות ביותר במשק הישראלי, ביניהן נציגת SAS בישראל – חברת מיה מחשבים.