השתחררתם מהצבא, ועכשיו אתם עובדים בעבודה זמנית, חוסכים כל שקל ומחשבים כל גרוש. מה אם היינו אומרים לכם שבעוד שלוש שנים תגורו בדירה במרכז ת"א ותעבדו בעבודה נחשקת בהייטק, מכניסה ומספקת, עם תנאים חלומיים? העתיד כבר כאן! לא מדובר בפנטזיה בלבד, אלא ביעד פשוט שניתן להגשים אם רק תקבלו את ההחלטות הנכונות, כבר היום. אם אתם בעלי ראש מתמטי (וציונים שמוכיחים את זה), גישה למחשבים ומוטיבציה להתברג בהייטק הישראלי, יש מסלול לימודים חדש שייקח אתכם רחוק. תכירו –תואר B.Sc במערכות מידע, המעניק דגש לתחום ה-Big Data.


מהדירה של ההורים לדירה במרכז ת"א וקריירה במערכות מידע תוך 3 שנים


למה נחוץ תואר במערכות מידע?

עולם המידע ומאגרי הנתונים מספקים כמויות מידע עצומות ברמה בלתי נתפסת, מה שהביא את אנשי תעשיית ההייטק העולמית לכנות את המאה הנוכחית בשם Big Data.

כדי לנתח את הנתונים האלה צריך פתרונות הכוללים תחכום חישובי וידע סטטיסטי נרחב. הבעיה היא שיש מחסור ניכר במומחים בתחום הזה, והצפי הוא שהמחסור יימשך בעשור הקרוב לפחות. כאן אתם נכנסים לתמונה – עולם התעשייה והפיתוח מחפש נואשות אחר מומחי נתונים שיתרגמו את מאגרי המידע העצומים הללו לידע ולתובנות בעלות ערך כלכלי.

כדי לבחור את המסלול הנכון ללימודים, לא צריך להיות נביא, פשוט להביט במציאות בעיניים מפוכחות. עם הביקוש הגובר למנתחי מערכות מידע, בעוד 3 שנים בלבד, כשתסיימו את הלימודים, תוכלו למצוא את עצמכם עם מגוון הצעות עבודה מעניינות בתחום ה-Big Data וכמנתחי או מפתחי מערכות, עם תנאים מפנקים ושכר מתגמל, שיכול להכפיל את עצמו תוך שנים ספורות.


התמחות בחברות המובילות בישראל כבר במהלך הלימודים

עכשיו רק נשאלת השאלה – איפה ללמוד?
כדי להקל על מציאת התשובה, חשוב להסתכל על המציאות הנוכחית בשוק העבודה: חברות ההייטק בישראל פותחות סניפים ומשרדים ברחבי הארץ, אבל עדיין, הלב הפועם של ההייטק הישראלי נמצא באזור המרכז, בין אם ברמת החייל בתל אביב, בהרצליה פיתוח או באזור הבורסה ברמת-גן. מגורים באזור המרכז יכולים להקל מאוד על בוגרי תואר במציאת עבודה, רק מעצם העובדה שיש יותר אפשרויות תעסוקה קרובות לבית.

דבר נוסף שיכול לקדם את הבוגרים במציאת עבודה בסוף התואר הוא ניסיון מעשי שמתחיל כבר בתקופת הלימודים. לכן, כשאתם מתלבטים בין מסלול לימודים כזה לאחר, בדקו האם הלימודים ישלבו התמחות מעשית עם חברות, ובמידה וכן – עם אילו חברות? בדקו האם הלימודים יעניקו לכם ניסיון מעשי שיפתח לכם דלתות בסיום התואר והאם התואר מסייע לבוגרים במציאת העבודה בסוף התואר.


מצאתם – זה התואר במערכות מידע שמשלב בין הביקוש בתעשייה לצרכי הסטודנטים

תכנית הלימודים לתואר B.Sc במערכות מידע (תוך מתן יתרון בתחום ה-Big Data) במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת-גן תעניק לכם את כל הכלים ההכרחיים בדרך למשרה משתלמת בתחום מרתק.

* הלימודים בתואר מתאימים בצורה מושלמת לסטודנטים שעובדים במשרה מלאה או במשמרות, ויוצרים אפשרות למצוא עבודה בתחום מערכות המידע כבר בזמן הלימודים. לחיילים משוחררים וסטודנטים מצטיינים מציעות מלגות נדיבות, שיכולות להגיע עד ל-50% משכר הלימוד.

* בנוסף, מדובר בתוכנית לימודים מרתקת ועשירה בדגש יישומי ופרקטי. כבר במהלך הלימודים הסטודנטים יקבלה הזדמנות נדירה לשתף פעולה עם חברות התוכנה המובילות בישראל, כמו חברת "מיה מחשבים", נציגת SAS בישראל.

* תוכנית הלימודים משלבת הכשרה בתחום היזמות העסקית וההייטק.

* הקורסים מועברים בקבוצות קטנות תוך היכרות אישית עם המרצים והמתרגלים, ויוצרים תנאים למסלול לימודים מנצח, המשלב התמחות מעשית במהלך הלימודים ופועל לשילוב מעשי של הבוגרים בשוק העבודה עם תום המסלול.


מהדירה של ההורים לדירה במרכז ת"א וקריירה במערכות מידע תוך 3 שנים