אם אתם חולמים על קידום לתפקיד ניהולי או מעוניינים לרכוש כלים וידע משפטי בתחומים מבוקשים – יכול להיות שאתם צריכים לעשות תואר שני בלימודי משפט. רוצים לדעת קצת יותר? כל הפרטים כאן

  1. רוצים לעסוק בעריכת דין בכל זאת– אמנם התואר השני בלימודי המשפט איננו מאפשר לעסוק בעריכת דין, אבל אם במהלך לימודי התואר תגלו שהחלום החדש שלכם הוא להיות עורכי דין – אין סיבה לדאגה. בוגרי התכנית יכולים להשלים במתכונת מקוצרת תואר ראשון מלא במשפטים (LL.B).
  2. יתרון בסביבה תחרותית – התחרות על קידום במקום העבודה היא מאתגרת ולפעמים מתסכלת. הרחבת אופקים ורכישת ידע וכלים שימושיים בתחום המשפטים מוכיחות שאתם לא דורכים במקום אלא מעוניינים ללמוד, להתקדם ולעשות את העבודה שלכם בצורה הטובה ביותר.
  3. קידום לתפקיד ניהולי או כניסה לעולם של קניין רוחני- בשנים האחרונות, לצד התואר השני במנהל עסקים MBA, נתפש התואר השני בלימודי משפט כתואר אקדמי מוערך, שמעניק כלים הנדרשים בעולמות הניהול במקומות העבודה. כל מנהל צריך ידע בדיני החוזים, דיני העבודה, קניין רוחני, ואף בדיני תאגידים. יידע זה ניתן לרכוש באמצעות לימודים לתואר שני בלימודי משפט.
  4. רכישת ארגז כלים שימושי ומערכת מותאמת לסטודנטים עובדים – התכנית לתואר שני בלימודי משפט של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן תצייד אתכם בכלים וידע משפטי בשלושה תחומים מבוקשים: משפט מסחרי, משפט וחברה ומשפט פלילי וקרימינולוגיה. שלוש התכניות הללו מותאמות לאנשים עובדים, מתקיימות פעמיים בשבוע ונמשכות 15 חודשים בלבד.
  5. פותחים עולם חדש לאנשי הייטק שנתקלים בתקרת זכוכית– עולם ההיי-טק "חוגג את הנעורים" ומהנדסים מוכשרים נתקלים בבעיה סביב גיל 40, מכיוון שהם נתפסים, שלא בצדק, כלא מספיק חדשניים, ומתקשים למצוא עבודה. לעומת זאת, בעולם המשפט, התמונה שונה לגמרי: דווקא משפטנים בעלי וותק וניסיון מוערכים יותר ואף מתוגמלים יותר.

5 סיבות ללמוד בתכנית לתואר שני בלימודי משפט למי שאינו משפטן