סטודנטית מקשיבה
תפריט נוסף

עו"ד אביב שני – משרד עוה"ד גולדפרב זליגמן ושות

"לצוות ההכוון התעסוקתי,ברצוני להודות לכן על העזרה, האוזן הקשבת, התמיכה והעידוד בחיפוש אחר מקום התמחות לפני מספר שנים.היכולות שלכן לתת את הדגשים הנכונים הובילו אותי, ללא ספק, להתברג במקום ההתמחות אליו כיוונתי, משרד עוה"ד גולדפרב זליגמן ושות.הידיעה שאתן תמיד זמינות לכל שאלה, הערה או סימולציה אפשרו לי להתכונן בצורה מיטבית לראיונות ההתמחות."

עו"ד סיון איבגי – המחלקה המשפטית הגלובאלית של חברת טבע

"לצביה היקרה והמדהימה!הייתה לי הזכות לפגוש בך לראשונה במיונים לפרויקט אמי״ר בסוף שנה א׳ ללימודיי לתואר ראשון במשפטים (פרויקט אשר הובל על ידך, הקנה לי המון וללא ספק עזר לי להתבלט מבחינה מקצועית במהלך ההתמחות).אני רוצה להודות לך על הליווי הצמוד, המקצועיות, האכפתיות, המסירות והחברות לכל אורך תקופת הלימודים!"

שי ממת

"במשך השנה השלישית ללימודיי האקדמיים לא יכולתי שלא להתרשם ממידת הרצינות וההשקעה הרבה של צוות ההכוון התעסוקתי במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, שסייע לכלל הסטודנטים בהשתלבות במקומות העבודה הנחשקים והמובילים ביותר.המחויבות הרבה לכל סטודנט, באה לידי ביטוי בהקפדה על כל פרט, קטן כגדול, ובדאגה להצלחת הסטודנט בהמשך הקריירה המשפטית. אין בי ספק כי כל More…

עו”ד לירון גרטי

“המרכז האקדמי פתח בפני את האפשרות לקחת חלק בכתב העת היוקרתי והמרתק בהוצאת אוניברסיטת ברקלי העולמית בשם “Law and Ethics of Human Rights” בנושא זכויות אדם. כחברת מערכת זכיתי להיות נוכחת בכנס חוקרים בהשתתפות פרופסורים ואנשי אקדמיה מהמוסדות המובילים בעולם. הייתה זו חוויה אינטלקטואלית יוצאת דופן שהפרתה את החשיבה וההתייחסות שלי לכל עולם המשפט והאקדמיה.”

עו"ד נסרין עליאן

"לימודיי במרכז האקדמי היו מעניינים מאתגרים ומעשירים ביותר. במסגרתם השתתפתי בקליניקה לזכויות אדם, בה התנסיתי גם בעבודה מעשית במתן סיוע משפטי לאוכלוסיות מוחלשות ולנזקקים בישראל."

עינת יוגב

"אני חייבת תודה גדולה למרכז האקדמי – בזכותם אני מי שאני היום! בית הספר למנהל עסקים אפשר לי ליזום ולהתפתח לכיוונים חדשים שלא היו בני השגה בשבילי בעבר. למדתי להתבונן על עולם העסקים בראיה רחבה ויעילה יותר. אני מרגישה שהכלים וההשכלה שרכשתי הינם כלי עבודה חיוניים לחיים."

עו"ד חני קורנז

"במהלך לימודיי ב-CLB זכיתי ללמוד מהמרצים הטובים ביותר בתחום. אני מלאת הערכה אליהם על שלא ויתרו לי וגרמו לי להתאמץ ולהוכיח לכולם שאני יכולה לעוף הכי גבוה שרק אפשר."

עמית זיבלי

"ברצוני להביע את שביעות רצוני הרבה מכל צוות המכללה, שתמיד נמצאים כאוזן קשבת לכל בעיה, שאלה או סתם התייעצות. תכנית לימודים רוויה, מגוונת ומעשית גם בהתמחות בשיווק גם בקורס המקצועי בנדל"ן שללא ספק פתח לי פתח לעולם הזה וגם בתכניות הבינלאומיות המוצעות בכל שנה."

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

תפריט נגישות

העתיד שלך נמצא במרחק
שיחת טלפון אחת!

Fields marked with an * are required