תפריט נוסף

התפתחות הטכנולוגיה הביאה איתה אתגרים חדשים בכל היבט של החיים המודרניים, החל ממסחר אלקטרוני ורשתות חברתיות וכלה במחקר מדעי וכלכלי, בכולן נאספות כמויות אדירות של מידע מפורט. ככל שאנו מתקדמים מתברר כי הפתרונות לאתגרים אלו דורשים תחכום חישובי וידע סטטיסטי נרחב על מנת שנוכל לקבל את ההחלטות העסקיות הנכונות. מכאן גם הדרישה המוגברת למומחים בעלי ידע במערכות מידע המסוגלים לנתח נתונים רבים בתעשייה ובפיתוח. מדעני הנתונים מתרגמים את מאגרי המידע הענקיים האלה לידע.

 

אז למה לעשות תואר במערכות מידע?

בשנים האחרונות קיים צפי שיהיה מחסור ניכר במומחים בתחום מערכות מידע בתעשייה, מדובר על מחסור שיימשך בעשור הקרוב לכל הפחות. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מציע תואר B.Sc במערכות מידע שנועד להכשיר את בוגריה בדיוק לצורך זה תוך מתן יתרון בתחום ה Big data בפרט, ובמדע הנתונים בכלל.

 

יתרונות התוכנית במערכות מידע

בתעשיית ההיי-טק נוהגים לכנות את המאה הנוכחית בשם Big Data, כלומר כמויות מידע עצומות שקיימות במאגרי הנתונים אשר קיים הצורך לנתחם. התוכנית הלימודית בנויה בצורה יישומית ופרקטית שמכניסה את הסטודנטים לעולם מערכות המידע ומדע הנתונים. התרגולים בתואר למערכות מידע במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מתקיימים בקבוצות קטנות ובכיתות ממוחשבות על מנת לאפשר הוראה איכותית המבוססת על היכרות אישית של המרצה והמתרגל עם הסטודנט. כחלק מתכנית הלימודים, אנו מציעים לסטודנטים הזדמנות ייחודית להתמחות ושיתופי פעולה עם חברות התוכנה וההייטק המובילות במשק, ביניהם חברת מיה מחשבים נציגת SAS בישראל.

 

ייחודה של התכנית מתבטא במיקוד המושכל ב-3 מישורים:

  • Big Data עם ממשק לעולם העסקים – כחלק מתכנית הלימודים, הסטודנטים ישתפו פעולה עם חברות ההייטק והתוכנה המובילות בישראל בתחום התוכנה, מערכות המידע וה Big Data.
  • יזמות עסקית– לצד ניהול ופיתוח מערכות מידע, לסטודנטים תינתן האפשרות בהקמת חברת סטרט-אפ בתחום מערכות המידע בכלל והבינה העסקית בפרט. כמו כן, הם יוכשרו בתחום יזמות עסקית ודיני הייטק, וירכשו כלים שיעצימו את חיוניותם העסקית במסגרת היזמות והחדשנות הישראלית.
  • יחס אישי– הקורסים מועברים בכיתות ממוחשבות, בקבוצות קטנות המאפשרות הוראה איכותית, שמתאפיינת בהיכרות אישית של המרצים והמתרגלים עם כל הסטודנטים.

תנאי קבלה:

*זכאות לתעודת בגרות בממוצע משוקלל של 90 לפחות עם ציון במתמטיקה של 75 לפחות ב-5 יח"ל או ציון של 85 לפחות ב-4 יח"ל.

*בעלי ממוצע בגרות הנע בין 75-89, יוכלו להתקבל על תנאי וידרשו בהשגת ממוצע של 70 לפחות בשנה א'.* סטודנטים שלא עומדים בתנאי המתמטיקה יידרשו לעבור מכינה במתמטיקה.

*פטור במתמטיקה יינתן ע"ס: ציון 120 ומעלה בפרק חשיבה כמותית בבחינה הפסיכומטרית שהושג ב-10 השנים האחרונות ולפחות 4 יח"ל במתמטיקה, או לימודים אקדמיים מקבילים או עולים בהיקפם בתחום המתמטיקה אשר נלמדו ב-10 השנים האחרונות.

*מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה במתמטיקה יידרשו לסיים מכינה בציון ממוצע של לפחות 75.

*המרכז האקדמי שומר לעצמו את האפשרות לקבל עד 10 אחוז מכלל הסטודנטים כחריגים, וזאת מטעמים של רצון להשיג מגוון, ונתונים אישיים ואקדמיים מיוחדים.

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה