עריכת דין מהאינטרנט
תפריט נוסף

 

 הקליניקה לעריכת דין קהילתית

הקליניקה לעריכת דין קהילתית במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מתמקדת בקידום זכויות חברתיות וכלכליות של אוכלוסיות מוחלשות.

במסגרת זו מספקת הקליניקה סיוע משפטי, ללא תשלום (פרו בונו) לאוכלוסיות מעוטות הזדמנויות או המצויות במצוקה כלכלית ואישית, אשר נאלצות להתמודד עם קשיים שונים בנגישות למערכת המשפט. כל זאת, תוך ניסיון לפעול על מנת להבטיח הכרה ומימוש רחבים יותר לזכות לקיום בכבוד ולזכויות חברתיות שונות. הסיוע המשפטי בקליניקה ניתן על ידי סטודנטים למשפטים בליווי ובפיקוח צמוד של עו"ד.

 

סיוע משפטי בתחום האזרחי

פניות לקבלת סיוע משפטי בתחום החובות, הוצאה לפועל, חדלות פרעון, דיור ציבורי, ביטוח לאומי, דיני עבודה ונושאים נוספים בתחום האזרחי, ניתן להפנות לדוא"ל pniotclb@gmail.com

 

סיוע משפטי בתחום צרכנות לאזרחים ותיקים

בשנה האחרונה הרחיבה הקליניקה את עיסוקה לתחום דיני צרכנות בגיל הזהב והיא מסייעת לאזרחים ותיקים לעמוד על זכויותיהם ולממשן. במסגרת זו מפעילה הקליניקה קו חם למענה על שאלות בנושאי צרכנות לאזרחים ותיקים וזאת – ללא עלות.

אזרחים ותיקים המעוניינים לקבל יעוץ בנושאי צרכנות מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות טלפון 074-7552101  או לשלוח פניה לדוא"ל pniotclb@gmail.com

 

*הסיוע ניתן ללא תשלום (פרו בונו)

*הקליניקה שומרת על זכותה לבחור באילו פניות לטפל על פי שיקול דעתה הבלעדי.

*השירות ניתן על ידי סטודנטים למשפטים בליווי ובפיקוח עו"ד  ולפיכך אין ביכולתנו לספק שירות מיידי. ככל שנדרש לכם סיוע משפטי דחוף, מקצועי ומקיף, המלצתנו היא לפנות לעורך דין בתשלום.

*עקב עומס פניות יתכנו עיכובים במתן מענה.

 

זכותון בנושאי צרכנות לאזרח הוותיק ולבני משפחתו כאן >>

 

 

 

 

 

 

 

 

[ninja_forms id=3]

תפריט נגישות

העתיד שלך נמצא במרחק
שיחת טלפון אחת!