תואר שני במשפטים
תפריט נוסף

לימודי תואר שני במשפטים ממלאים תפקיד חשוב בתקופה בה המשפט הינו בעל השפעה משמעותית על חיי החברה והכלכלה. הלימודים המרתקים והמעמיקים נועדו להכשיר בוגרים בעלי ידע משפטי להתמודדות מוצלחת עם האתגרים העומדים בפניהם במאה העשרים ואחת. המטרה מושגת באמצעות תכנית המציידת את בוגריה בארגז כלים עשיר ומגוון.

תרומת לימודי תואר שני במשפטים עם תזה לבעלי תואר ראשון במשפטים

במהלך הלימודים, בעלי תואר ראשון במשפטים ירחיבו את עולם הידע שלהם בכל הקשור להשפעת המשפט על חיי הפרט והכלל, יחדדו את כישוריהם ויעמיקו את ידיעותיהם בתחום. התכנית פותחת בפני בוגריה חלון הזדמנויות גם לקידום מקצועי ותעסוקתי. תואר שני יתרום לפיתוח יכולותיהם המחקריות של הסטודנטים במסלול המחקרי, ויכשיר אותם לכתיבת עבודת תזה העשויה להניב תרומה משמעותית למחקר. תואר שני במשפטים מחקרי מאפשר להמשיך ללימודי דוקטורט במשפטים ולהשתלב בעבודה כמרצים/מתרגלים.

תואר שני במשפטים עם  תזה מסלולי התוכנית המרכזיים – עיוני ומחקרי 

ללומדי תואר שני במשפטים במרכז האקדמי מוצעים שני מסלולים: מסלול עיוני ללא תזה, ומסלול מחקרי הכולל כתיבת עבודת תזה. במסלול המחקרי ניתנת הנחיה אישית לכותבי התזה באמצעות ליווי צמוד של מרצי התכנית.

תואר שני במשפטים ואופי המסגרת 

לימודי תואר שני במשפטים נלמדים במשך כשנתיים וכוללים 4 סמסטרים.
המסלול העיוני כולל לימוד של 32 נקודות זכות, והמסלול המחקרי – 28 נקודות זכות.
הלימודים מתקיימים יום אחד אחה"צ ויום שישי
הלימוד מתבצע בכיתות המרכז תוך אפשרות להתחבר לשיעורים גם מרחוק ובמסגרתו נכללות גם סדנאות וסמינרים.
שכר הלימוד אוניברסיטאי.

בתואר שני במשפטים סגל מרצים מהשורה הראשונה בתחום

סגל המרצים המלווה את תכנית  תואר שני במשפטים נמנה על הסגל הבכיר בתחומו בישראל, ואנשיו נבחרו בקפידה רבה על בסיס מצוינות הוראתית ואקדמית. הסגל כולל גם רכזת תואר שני במשפטים, המלווה את הסטודנטים במהלך כל תקופת לימודיהם.

מסלול תואר שני  במשפטים לסטודנטים לתואר ראשון  במשפטים במרכז האקדמי 

סטודנטים לתואר ראשון במשפטים הלומדים במרכז האקדמי יוכלו להשתלב בלימודי תואר שני במשפטים כבר במהלך לימודיהם. לבחירתם עומדים שני מסלולי לימוד:

מסלול מואץ: תלמידי שנה ג', אשר ממוצע ציוני לימודיהם בתואר הראשון עד כה הינו מעל 90, יוכלו להתקבל כסטודנטים מן המניין לתואר השני במסלול המואץ.

מסלול צבירה: תלמידי שנים ב', ג' ו-ד' בעלי ממוצע ציונים של 80 ומעלה יוכלו לצבור נקודות זכות לקראת התואר השני במהלך לימודיהם לתואר הראשון. אלו יוכלו להתקבל כסטודנטים מן המניין לתואר השני עם סיום לימודי התואר הראשון ובתנאי שממוצע הציונים שלהם בתואר הראשון יעמוד בסופו של דבר על 80 (בכפוף למכסת חריגים).

  תכנית הלימודים לתואר שני במשפטים LLM

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - ממוקדים בהצלחה שלך!

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

תפריט נגישות

העתיד שלך נמצא במרחק
שיחת טלפון אחת!

Fields marked with an * are required