תפריט נוסף
חזרה
פרופ' יוסי דהאן

מספר חדר:

315

 

דוא"ל:

yossida@clb.ac.il

יוסי דהאן הוא פרופסור חבר במרכז האקדמי במשפט ולעסקים ומנהל חטיבת זכויות האדם. פרופ' דהאן הוא מחברם של הספרים תיאוריות של צדק חברתי (האוניברסיטה הפתוחה, 2013) צדק חינוכי הפרטה ומטרות החינוך (מוסד ון ליר והקיבוץ המאוחד, 2018). הוא גם עורכם שלה הספרים להמציא אומה, יחד עם הנרי וסרמן (האוניברסיטה הפתוחה, 2006), Global Justice and International Labour Rights. (Cambridge University Press 2016)  יחד עם חנה לרנר ופאינה מילמן-סיון. תחומי המחקר ופרסומיו של פרופ' דהאן הם בתחומים הבאים: דיני עבודה, פילוסופיה פוליטית, משפט וחברה, זכויות אדם ופילוסופיה של חינוך.

פרופ' דהאן הוא ממייסדי מרכז אדוה לחקר החברה בישראל ומשמש כיושב ראש הוועד המנהל של מרכז אדוה. הוא ממייסדי ועורכי אתר העוקץ, חבר הוועד המנהל של המרכז האקדמי למשפט ועסקים, חבר הוועד המנהל של העמותה לצדק סביבתי וחבר מועצת מערכת של כתב העת "תיאוריה וביקורת". פרופ' דהאן שימש כעמית מחקר במרכז לחקר צדק חברתי באוניברסיטת אוקספורד באנגליה ועמית מחקר במרכז טאוב באוניברסיטת ניו יורק.

To invent a Nation Tel Aviv, Open University (a book edited with Henry Wasserman).

"On Democracy of Property Owners and Liberal Socialism: Economy and Welfare in Rawls' Theory of Justice" in Hyed, D. and Attas, D. (ed.) The Philosophy of John Rawls, Magnes, the Hebrew University of Jerusalem (in press).

"Who Owns this Land: On Rights and Social Justice" Mishpat Umimshal 8 (2005).

"The Multicultural Education in the Zionist State – The Mizrahi Challenge" Studies in Philosophy and Education 19: (5-6): 423-444, (2001) (with Gal Levy).

דיני עבודה

צדק חברתי וזכויות חברתיות

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה