תפריט נוסף
חזרה
ד״ר שירה מור

ד״ר שירה מור היא מרצה בכירה בפקולטה למנהל עסקים. ד״ר מור השלימה את עבודת הדוקטורט שלה בניהול ב2013 באוניברסיטת קולומביה בניו-יורק.

תחום המחקר של ד״ר מור מתמקד בהשפעות תרבותיות ומגדר בתהליכים בעבודה, כגון כשירות רב-תרבותית של מנהלים והשפעות מגדר ותרבות על תהליכי משא ומתן. המחקר שלה פורסם בג׳ורנלים מובילים בתחומי הפסיכולוגיה והניהול כדוגמת Psychological Science  ו Harvard Business Review..

 

לאחרונה החלה ד"ר מור לחקור את השפעותיהן של תפיסות מגדריות על היכולת של יזמיות לקבל מימון וזיהוי התנאים שיוכלו לשפר את הסיכוי להצלחתן של יזמיות, מחקר בשת״פ עם חוקרי יזמות מובילים באירופה ובקנדה.

ד״ר מור מלמדת קורסים בניהול מו״מ, פסיכולוגיה ארגונית, ויזמות.

Mor, S., Toma, C., Schweinsberg, M., & Ames, D. (2018). Intercultural Accuracy and Social Projection Processes. Accepted, European Journal of Social Psychology.

Mehta, P., Mor, S., Yap, A., & Prasad, S. (2015). Dual Hormone changes are related to bargaining performance. Psychological Science, 26, 866-876. 

Mor, S. Why some women negotiate better than others (2014). Harvard Business Review.

Mor, S., Morris. W.M., & Joh. J. (2013). Identifying and Training Adaptive Cross-Cultural Management Skills: The Crucial Role of Cultural Metacognition. Exemplary contribution, Academy of Management Learning & Education, 12, 453-475.

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה