תפריט נוסף

הפקולטה למנהל עסקים של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוקמה על ידי מרצים בכירים עתירי ניסיון בהוראה, במחקר ובייעוץ עסקי-כלכלי. הפקולטה שמה לעצמה למטרה להכשיר את הדור הבא של מנהלים וממלאי תפקידי מפתח במשק הישראלי. הפקולטה רואה עצמה מחויבת לתת לבוגריה ידע וכלים עדכניים בתחומי הניהול, , המימון, השיווק, החדשנות, והחשבונאות.

תכנית הלימודים הייחודית מושתתת על קורסים המשלבים בין התאוריה והמחקר לבין הפרקטיקה והניסיון הניהולי בשטח. שיטת הלימוד מבוססת על ניתוח אירועים מהתעשיה, דיון בסוגיות אקטואליות ופיתוח חשיבה עצמאית וביקורתית. מטרת הלימודים לקדם ולפתח את הסטודנט במקום עבודתו או בתעשיה אליה הוא שואף להגיע.

 

להתקדם בקריירה כבר במהלך הלימודים

אנו מציעים לסטודנטים מסגרת לימודית מהנה ומאתגרת באווירה חמה ותומכת. מסגרת המציידת אותם בכלים הנדרשים לפיתוח קריירה מקצועית מוצלחת בעולם העסקים המודרני. תכנית הלימודים אף מאפשרת לסטודנטים לשלב עבודה תוך כדי הלימודים.

 

רמת ההוראה

ללמוד מהטובים ביותר: המרצים בתוכניות הלימוד של הפקולטה למנהל עסקים נבחרו בקפידה רבה על בסיס מצוינות הוראתית ומצוינות אקדמית. בנוסף לאלו, בסגל הפקולטה למנהל עסקים חברים מרצים המביאים עמם ניסיון מעולם העסקים בו הם משמשים במגוון תפקידי ניהול ויעוץ בכירים.

 

זכאים למלגות והנחות
* מועמדים בעלי פסיכומטרי גבוה.
* מועמדים בעלי ממוצע בגרות משוקלל מעל 100 יהיו זכאים ל1,500 ש"ח הנחה.

 

תואר ראשון B.A במנהל עסקים - תוכנית הלימודים

תוכנית הלימודים כוללת כ-122 שעות לימוד סמסטריאליות, שנפרשות על פני שלוש שנים במסגרת לימודי ערב או יום. התכנית היא מגוונת וכוללת לימודי חובה, התמחות ובחירה.

 

תואר ראשון B.A במנהל עסקים מורכב מן הנדבכים הבאים:

 * לימודי רקע ותשתית כגון מתמטיקה, כלכלה וסטטיסטיקה.

* לימודי בסיס בתחומים השונים של מנהל עסקים: מימון, שיווק, חשבונאות, התנהגות ארגונית, ניהול התפעול, מערכות מידע, יזמות עסקית, ואסטרטגיה.

 *לימודי התמחות (שיווק, מימון, חשבונאות או יזמות וחדשנות) * לימודי בחירה כולל סיור לימודי לסין ולהודו, סמינר מצטיינים, עסקים בינלאומיים ועוד.

*  קורסים לסיכום התואר: סמינר, פרויקט, וקורס נושאים נבחרים בשיתוף עם התעשיה

 

תואר ראשון B.A במנהל עסקים עם התמחות

בסיום שנה א' כל סטודנט יוכל לבחור באחת מארבע התמחויות: שיווק, מימון, חשבונאות ויזמות וחדשנות. קורסי ההתמחות יתפרשו על פני שנים ב' ו-ג'. כדי לסיים את ההתמחות הסטודנטים יצטרכו לללמוד שני קורסי חובה בהתמחות ושלושה קורסי בחירה (מתוך 5). בנוסף הסטודנטים ילמדו את הסמינר, הפרויקט, וקורס נושאים נבחרים מהתעשיה בהתמחות.  * תנאי קבלה לכל התמחות הינו ציון 75 בשיעורי המבוא בהתאם להתמחות אותה בחר התלמיד. סטודנט שציונו בקורס המבוא נמוך מ-75 לא יוכל לסיים תואר עם התמחות.

 

חממת היזמות- הסטארטאפ שלך מתחיל כאן!

פרויקט החממה של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הינו פרויקט לליווי עסקי ליזמים וסטארטאפיסטים. חממת היזמות מכשירה ומלווה סטודנטים וחברות סטארטאפ צעירות מהליך הרעיון ועד לפיתוח המוצר הסופי, על-ידי מתן כלים מקצועיים וכלכליים. הקליקו כאן לפרטים נוספים.

תארים נוספים המוצעים בפקולטה למנהל עסקים

סגל המרצים

ללמוד מהטובים ביותר
המרצים בתכניות הלימוד של הפקולטה למנהל עסקים נבחרו בקפידה רבה על בסיס מצוינות הוראתית ומצוינות אקדמית. בנוסף לאלו, בסגל הפקולטה למנהל עסקים חברים מרצים המביאים עמם ניסיון מעולם העסקים בו הם משמשים במגוון תפקידי ניהול ויעוץ בכירים.

למה לבחור בנו?

רוצים לדעת עוד? לחצו כאן

THINK GLOBAL והכל אפשרי
ללמוד מהטובים ביותר בשוק
מובילים ברמת השכר של הבוגרים
בשלישיה המובילה בשביעות הרצון מהוראה
רמת מחקר מהגבוהות בארץ
לימודים בלב גוש דן
Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה