מנהל עסקי
תפריט נוסף

בואו להנות מכל העולמות – לימודי ONLINE,

פרונטלי או משולב

 

פרונטלי או משולב

 

 

הפקולטה למנהל עסקים של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוקמה על ידי מרצים בכירים עתירי ניסיון בהוראה, במחקר ובייעוץ עסקי-כלכלי. הפקולטה שמה לעצמה למטרה להכשיר את הדור הבא של מנהלים וממלאי תפקידי מפתח במשק הישראלי. הפקולטה רואה עצמה מחויבת לתת לבוגריה ידע וכלים עדכניים בתחומי הניהול, , המימון, השיווק, החדשנות, והחשבונאות.

תכנית הלימודים הייחודית מושתתת על קורסים המשלבים בין התאוריה והמחקר לבין הפרקטיקה והניסיון הניהולי בשטח. שיטת הלימוד מבוססת על ניתוח אירועים מהתעשיה, דיון בסוגיות אקטואליות ופיתוח חשיבה עצמאית וביקורתית. מטרת הלימודים לקדם ולפתח את הסטודנט במקום עבודתו או בתעשיה אליה הוא שואף להגיע.

 

פרקטי

 

להתקדם בקריירה כבר במהלך הלימודים – אנו מציעים לסטודנטים מסגרת לימודית מהנה ומאתגרת באווירה חמה ותומכת. מסגרת המציידת אותם בכלים הנדרשים לפיתוח קריירה מקצועית מוצלחת בעולם העסקים המודרני. תכנית הלימודים אף מאפשרת לסטודנטים לשלב עבודה תוך כדי הלימודים.

מרגע שמתעוררת מחשבה על מוצר ועד שאנחנו משלמים עליו, אנחנו עוברים מסע צרכני. כאן אנשי השיווק הדיגיטלי נכנסים לתמונה, גורמים לנו לקנות את המוצר שהם משווקים ומעבר לכך – להאמין שזו הייתה הבחירה שלנו.

מסלול ההתמחות בשיווק דיגיטלי הוא הפרקטי ביותר ומחובר לעולם השיווק המכירות המודרני, במקצוע עם ביקוש שרק יגבר ויצטרכו לעוד שנים רבות. המסלול מקנה כלים להבנת הזירה הדיגיטלית ומחבר את ההתמקצעות המוכרת בעולם השיווק ליכולות הפרסום של פייסבוק וגוגל. בנוסף, סטודנטים מצטיינים ישתלבו בתעשייה כבר במהלך התואר ויוכלו להתמחות במשרדי הפרסום המובילים. המסלול נוצר בשיתוף המכללה לניו – מדיה ומכיל שני

קורסים המאפשרים לכם לצאת לשוק עם תואר ראשון במנהל עסקים, תעודת הכשרה מקצועית ותוספת ייחודית: הכנה למבחני ההסמכה של גוגל ואפשרות לגשת למבחנים הבינלאומיים ולקבל תעודת הסמכה מטעמם. בנוסף, בסיום התואר תזכו לסיוע שוטף בהשמה ושילוב בשוק.

חדשני

 

במרכז האקדמי דואגים שמתחילת הלימודים ועד סופם, תלמד את כל מה שהכי רלוונטי לשוק ותמיד מתעדכנים לגבי הדבר החדש הבא. תכנית הלימודים הייחודית שאנו מציעים, מושתתת על קורסים המשלבים בין התאוריה והמחקר לבין הפרקטיקה והניסיון הניהולי בשטח. השיעורים מתבססים על ניתוח אירועים מהתעשייה, דיון בסוגיות אקטואליות ופיתוח חשיבה עצמאית וביקורתית.

תואר ראשון B.A במנהל עסקים – תוכנית הלימודים

תוכנית הלימודים כוללת כ-122 שעות לימוד סמסטריאליות, שנפרשות על פני שלוש שנים במסגרת לימודי ערב או יום. התכנית היא מגוונת וכוללת לימודי חובה, התמחות ובחירה.

בין רשימת הקורסים לתואר ראשון במנהל עסקים תוכלו למצוא גם את הקורסים החדשניים הבאים:

נבחרת המצוינות של המרכז האקדמי: הקורס נועד לפיתוח קריירה ויחשוף את הסטודנטים המצטיינים לסוגיות רלוונטיות מתקדמות. הקורס יעסוק בנושאים כגון כלכלה התנהגותית, קיימות ואחריות חברתית ויכלול סדנה לפיתוח קריירה.

קורס מיומנויות תקשורת: מיומנויות תקשורת אפקטיביות הן המפתח להצלחה. הקורס ילמד את הסטודנטים כיצד לזקק את המסר, להציג את הסיפור ולשכנע באמצעות פרזנטציה אטרקטיבית.

קורס יסודות הסייבר: לוחמת סייבר מוגדרת כזירת הקרב החמישית, לצד זירות הלחימה המסורתיות – יבשה, ים, אוויר וחלל. איך מנהלים נכון את הסיכונים הנובעים מלוחמת הסייבר, איך נערכים ניהולית ותפעולית להתקפת סייבר? הקורס עוסק בהכרת נושאי הליבה, שיטות אבטחה והגנת מידע ומעניק את הידע להתמודדות במשימות הגנת מידע.

קורס דירקטורים: הקורס מכשיר דירקטורים ונושאי משרה בתאגידים למלא את תפקידם בעידן המודרני, שבו הם חשופים לרגולציה מתגברת ולאתגרי הגלובליזציה והטכנולוגיה. הקורס יתמקד בהענקת כלים לדירקטורים ולנושאי משרה, תוך שהוא חושף בפני המשתתפים את הפרקטיקה של עבודת הדירקטור ואת עולמו המורכב והמרתק.

קורס ניהול תוכן: בעולם העבודה החדש, התוכן הוא המלך. הלמידה מבוססת תוכן, ההשפעה ואפילו המיתוג של חברות נעשה ע"י תוכן. בקורס זה, יקבלו הסטודנטים הצצה לעולם המרתק של התוכן הדיגיטלי, השפעותיו על חיינו, וכלים לשימוש בתוכן כדי לשווק, ליזום, להניע אנשים לפעולות למידה והתפתחות אישית ומקצועית.

קורס נושאים נבחרים: בקורס מעשי זה תפגשו בכירים מהתעשייה, שיאירו בפניכם נושאים נבחרים בחדשנות, שיווק ויזמות. הקורס כולל הרצאה של המשנה למנכ"ל בבנק הפועלים, מנהלים בכירים מאמזון, גוגל ועוד

תואר ראשון B.A במנהל עסקים עם התמחות

בסיום שנה א' כל סטודנט יוכל לבחור באחת מארבע התמחויות: שיווק, מימון, חשבונאות ויזמות וחדשנות. קורסי ההתמחות יתפרשו על פני שנים ב' ו-ג'. כדי לסיים את ההתמחות הסטודנטים יצטרכו לללמוד שני קורסי חובה בהתמחות ושלושה קורסי בחירה (מתוך 5). בנוסף הסטודנטים ילמדו את הסמינר, הפרויקט, וקורס נושאים נבחרים מהתעשיה בהתמחות.  * תנאי קבלה לכל התמחות הינו ציון 75 בשיעורי המבוא בהתאם להתמחות אותה בחר התלמיד. סטודנט שציונו בקורס המבוא נמוך מ-75 לא יוכל לסיים תואר עם התמחות.

אינטראקטיבי

חממת היזמות- הסטארטאפ שלך מתחיל כאן! פרויקט החממה של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הינו פרויקט לליווי עסקי ליזמים וסטארטאפיסטים. חממת היזמות מכשירה ומלווה סטודנטים וחברות סטארטאפ צעירות מהליך הרעיון ועד לפיתוח המוצר הסופי, על-ידי מתן כלים מקצועיים וכלכליים. הקליקו כאן לפרטים נוספים.

מסלול סטודנטים

הסטודנטים ילמדו פיתוח מוצרים ושירותים, חקר שווקים ובניית תכניות עסקיות וגיוס משקיעים. בשנה השלישית של התואר הסטודנטים יפתחו סטארט-אפ משלהם.

מסלול חברות

תכנית החממה תלווה חברות סטארט-אפ צעירות למשך חצי שנה שבה הם יישבו בחממה. בנוסף, החברות יקבלו ליווי של מנטור מהחממה וגם קבוצת סטודנטים למנהל עסקים (ממסלול הסטודנטים) שיעזרו להם בפיתוח המודל העסקי של החברה.

נבחרת של מרצים מובילים מהתעשייה: המרצים בתוכניות הלימוד של הפקולטה למנהל עסקים נבחרו בקפידה רבה על בסיס מצוינות הוראתית ומצוינות אקדמית. בנוסף לאלו, בסגל הפקולטה למנהל עסקים חברים מרצים המביאים עמם ניסיון מעולם העסקים בו הם משמשים במגוון תפקידי ניהול ויעוץ בכירים.

זכאים למלגות והנחות
* מועמדים בעלי פסיכומטרי גבוה.
* מועמדים בעלי ממוצע בגרות משוקלל מעל 100 יהיו זכאים ל1,500 ש"ח הנחה.

תנאי קבלה
* מועמד שממוצע הבגרות שלו בין 80-85 צריך לעבור ראיון ולסיים את שנת הלימודים הראשונה עם ממוצע של 70.
* מועמד שממוצע הבגרות שלו נע בין 70-80 צריך לעבור ראיון ולסיים את שנת הלימודים הראשונה עם ממוצע של 75.

* מועמדים בעלי בגרות מלאה, מעל גיל 30 – קבלה אוטומטית.
* מועמדים ללא תעודת בגרות, מעל גיל 30 – קבלה לאחר מעבר מכינה לבני 30+.

*המרכז האקדמי שומר לעצמו את האפשרות לקבל עד 10 אחוז מכלל הסטודנטים כחריגים, וזאת מטעמים של רצון להשיג מגוון, ונתונים אישיים ואקדמיים מיוחדים.

 

 

 

 

*בכפוף להנחיות המל"ג ולהנחיות משרד הבריאות

תלמידים יקרים,

המרכז האקדמי נמצא בחזית הקדמה הטכנולוגית בתחום ההוראה ומציע לסטודנטים שלו מגוון אפשרויות לימוד:

צילומים מקוונים באיכות HD של שיעורים פרונטליים

שיעורים סינכרוניים באמצעות תוכנת ה-ZOOM שמאפשרים אינטראקציה בו זמנית בין המרצה לתלמיד.

שימוש במגוון האופציות לשיח מול המרצים, כגון שימוש בפורומים או בפניות ישירות למרצה.

אנו נמצאים בתקופה מאתגרת של חזרה לשגרה וערוכים לכל תרחיש על מנת לתת לכם את מגוון אפשרויות הלימודים הנוחות ביותר

התמחויות בלימודי מנהל עסקים

בפקולטה למנהל עסקים ישנן ארבע התמחויות המעניקות הכשרה ספציפית בתחומי הניהול החשובים באמצעות קורסים תיאורטיים ומעשים, סדנאות, קליניקות וסמינרים. החטיבות הקיימות הן -

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - ממוקדים בהצלחה שלך!

[ninja_forms id=3]

תפריט נגישות

העתיד שלך נמצא במרחק
שיחת טלפון אחת!