תפריט נוסף

פרויקט החממה של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הינו פרויקט לליווי עסקי ליזמים וסטארטאפיסטים.

חממת היזמות מכשירה ומלווה סטודנטים וחברות סטארט-אפ צעירות מהליך הרעיון ועד לפיתוח המוצר הסופי, על-ידי מתן כלים מקצועיים וכלכליים. בזכות שיתוף הפעולה עם עיריית רמת-גן, החממה מתקיימת בתוך וכחלק ממרכז היזמות של העירייה תוך הפרייה הדדית.

במסגרת התוכנית ישנם שני מסלולים:

  • מסלול חברות: במסגרת מסלול חברות יתקבלו לחממה כל שנה בין 8-6 חברות סטארט-אפ צעירות לאחר הליך בחירה. המחזור הראשון ייצא לדרך בסוף מרץ. תכנית החממה תלווה חברות סטארט-אפ צעירות למשך תקופה של 6 חודשים שבה הם יישבו בחממה. בנוסף למתקן והשירותים הנלווים, החברות יקבלו ליווי של מנטורים מהחממה וגם של קבוצת סטודנטים, שיעזרו להם בפיתוח המודל העסקי של החברה. ההתמקדות בחברות צעירות נובעת מהיתרון היחסי של החממה והקשר לאקדמיה.

 

  • מסלול סטודנטים: מסלול המיועד לסטודנטים במגמת יזמות וחדשנות בפקולטה למנהל עסקים, אשר נמצאים בשנה השלישית והאחרונה לתואר. את הפרויקט ילוו מנטורים, אנשי מפתח בכירים בתעשייה וביניהם גם נציגים מהעירייה ומהמרכז למשפט ולעסקים, וזאת בנוסף לאנשי עסקים ומשקיעים. החממה תבחר את החברות ותשקיע בהן ישירות תמורת תמלוגים.

 

חברי הועדה המייעצת יסייעו לחברות בחממה כיועצים ומנטורים, והיא כוללת את מושיק ליפץ, יזם וראש מועצת סביון בעבר, רבקה קהת סמנ"כלית שיווק ב- GOOGLE וב P&G לשעבר, אורן שגיא מנכ"ל Cisco בישראל, רונית אמיר יניב שותפה ואחראית על תחום טכנולוגיה בחברת יגאל ארנון ועוד.

 

 

חושבים שאתם מתאימים?
הירשמו עכשיו ואולי אתם תהיו הסטארט אפ הבא בדרך אל האקזיט!

להרשמה יש למלא את הטופס הבא ולשלוח אותו בצירוף קו"ח של כל חברי הצוות במיזם, לכתובת המייל הבאה: Incubator@CLB.AC.IL

 

מרכז Net.Work  מתחם היזמות של עיריית רמת גן

      

 

 

Fields marked with an * are required

פגישת ייעוץ אישי חינם

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימודים שלנו ישמח לחזור אליכם

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה